Skip to content

NAŠE SLUŽBY

Vychutnejte si hudbu opravdu naplno!

regalove_3_transparent-min
Horny_2
Atyp_1
reprak-8-3
reprak-12-3
regalove_4

Zakázková výroba

Zakázkově vyráběné reproduktory mají precizně vyrobenou ozvučnici, která je velmi pevná. Ve spojení s pečlivě vybranými komponenty zaručují precizní reprodukci i při vysoké hladině poslechu.

Společně vybereme typ a velikost, materiál, povrchovou úpravu, typ a počet konektorů, aby reproduktory nejen perfektně hrály, ale i fungovaly a dobře vypadaly ve vaší poslechové místnosti.  

Nic pro nás není nemožné.

repase_6_3
repase_10_1
repase_9_1
repase_11_1
repase_7_1

Opravy a repase

Staré reproduktory nalezené na půdě, nemusíte hned vyhazovat. Máte totiž v rukách cenný poklad, který se dá zachránit. Kompletně je vyčistíme, opravíme, vyměníme poškozené díly a dáme jim hezkou novou povrchovou úpravu.

To samé se týká i novějších reprosoustav, které z nějakého důvodu přestaly fungovat. Díky jednoduché opravě můžete výrazně ušetřit a opět se těšit z kvalitního zvuku.

Ať už se jedná jen o repasi mřížek nebo rovnou celkovou renovaci, přistupujeme k zakázce pečlivě a s citem.

sloupove_3
repase_8_1
uprava repro 53
regalove_3
Sub_2

Tuning a další modifikace

Některé typy zakoupených reprosoustav občas nedisponují ne zrovna vhodnými součástkami. Výměnou součástek lze docílit velmi výrazného zlepšení poslechových vlastností. Cenová náročnost takové úpravy není příliš velká a reprosoustavám vdechne nový život.

Kromě vylepšování zvuku, lze také provádět další modifikace – nová povrchová úprava, výměna mřížek a dalších součástí.

sandy-kawadkar-i-FJ4obOoyM-unsplash
regalove_1
Sub_1
regalove_2
Atyp_2_1

Typy reprobeden

Regálové, sloupové, subwoofery, bluetooth… někdy je v tom zmatek. Liší se velikostí, frekvenčním rozsahem, konstrukcí, funkcí a svým umístěním.
Proto jsme pro vás připravili přehledný návod, jak se vyznat v jednotlivých typech.

 • Sloupové 
  Basový reproduktor má díky velkému objemu mnohem větší rozsah. Středové a výškové reproduktory také hrají mnohem přesněji, čistěji a jemněji.
  Celá reprosoustava stojí v poslechové místnosti na podlaze a je více rozměrná.
 • Regálové
  Tyto reprobedny jsou specificky určeny pro maximalizaci zvukových vlastností ve středně velkých až malých poslechových místnostech. Jedná se tak o příjemný kompromis mezi velikostí a celkovými zvukovými vlastnostmi. Staví se na desku stolu, případně mají držáky.
 • Subwoofery
  Slouží k bezchybné reprodukci nízkých zvukových frekvencí (basů) a dodají hloubku. 
  Jde tedy o doplněk k hotovým reprosoustavám.
 • Horny
  Jsou velmi specifické svým přednesem a poslechově nemusí každému vyhovovat.
  Díky své konstrukci mají obrovskou dynamiku. Žádný jiný druh reprobeden se těm hornovým skutečně nemůže rovnat ve šťavnatosti projevu.
  Jedná se ale o prostorově výrazné reprobedny.
 • Bluetooth
  Díky své velmi kompaktní konstrukci a nezávislosti na připojení k zásuvce je můžete vzít všude s sebou. Připojte k nim mobil a přehrávejte svojí oblíbenou hudbu bez ztráty kvality.