repasování repro-beden

Opravy nefunkčních audio systémů.

Koupili jste audio systém, který přestal fungovat ihned po záruce? Než jej dávat na skládku, tak se nám ozvěte. Váš systém s radostí zachráníme. Většinou v takových případech odejde „pouze“ jedna součástka, takže oprava nemusí být komplexní záležitost. Každopádně když už budeme opravovat Vaší soustavu, tak je vhodnější zkonzultovat případné vylepšení, v čemž je prodloužení životnosti.

Vylepšení stávajících či starých reproduktorů a reprobeden                 (tzv. „repasování“ či „upgradování“)

Nabízíme renovaci starých audio soustav a vylepšení akustiky. Do toho spadá výměna ozvučnic/skelet, např. z plastů na přírodní materiály. Zlepšení reproduktorů na výkonnější (využíváme převážně výrobky značky DEXON, BEYMA, SELENIUM, VISATON a DAITON AUDIO) a upgrade komponentů u základních desek. 

2 komentáře

  1. pěkný den. Pana Mikyho mohu všem doporučit, svou práci vykonává velmi precizně, vyrábí a oparvuje reproduktory, výrábí celé reprosoustavy na zakázku přesně dle přání zákazníků. S prací pana Mikyho jsme já osobně velmi spokojen ,potřeboval jsem sehnat nové výškové repro k JBL LX55 G které se u nás sehnat nedají, pan Miky je objednal přímo z Belgie .Navíc mi vyrobí nové krycí sitě k repro. Z mé strany plná spokojenost. Rychlé a vstřícné jednání a ochota ve všem poradit to je pan Miky kutil srdcem i duší.

  2. Dobrý den

    Chci se zeptat zda měníte prozvučné síťoviny reproduktorů,koupil jsem bedny a sundavací mřížky mají dírky.

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*