Repasování repro-beden

Opravy nefunkčních reprosoustav

Koupili jste reprosoustavu, která přestala fungovat ihned po záruce? Než ji dávat na skládku, tak se nám ozvěte. Váš systém s radostí zachráníme. Většinou v takových případech odejde „pouze“ jedna součástka, takže oprava nemusí být komplexní záležitost. Každopádně když už budeme opravovat Vaší soustavu, tak je vhodnější zkonzultovat případné vylepšení, v čemž je prodloužení životnosti.

Vylepšení stávajících či starých reproduktorů a reprobeden                 (tzv. „repasování“ či „upgradování“)

Nabízíme renovaci staré aparatury a vylepšení akustiky. Do toho spadá výměna ozvučnic/skelet, např. z plastů na přírodní materiály. Zlepšení reproduktorů na výkonnější (využíváme převážně výrobky značky DEXON, BEYMA, SELENIUM, VISATON a DAITON AUDIO) a upgrade komponentů u základních desek. 

 

4 komentáře

 1. Dobrý den, firmu Mikeyrepro můžeme jen doporučit. Vlastníme 2 regálové bedny Tesla (80.léta) a 2 velké bedny od Radiotechniky (1982). Tesly celkem hrály, ale plášťě měly značně otřískané, rozklížené, chyběl i celý roh. Velké bedny na tom byly ještě hůř. Nefungovaly regulace, u jedné bedny nešel jeden reprák téměř vůbec. Pláště byly také otřískané, rozklížené, desky nelícovaly, vyčlochtané závrtové hmoždinky, chyběly ochranné mřížky… Závad bylo požehnaně. Pan Jílek s námi vše probral přes videohovor. Vše nám vysvětlil, ukázal, navrhl řešení a po našem souhlasu skvěle vyřešil. Průběžně nás informoval o stavu oprav. Je vidět, že pan Jílek je odborníkem na svém místě a práce je zároveň jeho koníčkem. Z otřískaných Tesliček jsou opět krasavice. Nádherné bedýnky jako nové, navíc vytuněné (kompletně vyčištěné, poškozené díly vyměněné, vytmelené a nově odýhované, navíc akustická pěna, terminál na kabely…). Velké bedny procházejí také neskutečnou proměnou. Komplet vyspravený plášť, nové závrtové hmoždinky, šroubky, akustická pěna, převinutá cívka, nová ochranná mřížka, spravené regulace… Když si vezmu, že v jedné nejmenované opravně nám řekli, že je nelze opravit, ať je vyhodíme a koupíme si „plasťáky“ – fuj! Takže, pokud patříte mezi lidi, kteří si váží špičkově a precizně odvedené práce, vůbec neváhejte. Je to nádhera! Už se na ně moc těšíme.

 2. Firma nabízející široké portfolio služeb v oblasti repasování a výroby reprobeden Maximální vstřícnost k požadavkům zákazníka s nadstandardním výsledkem, s minimálně o třetinu nižší cenou, než u přeprodejců „renomovaných značek“.

  STOPROCENTNÍ SPOKOJENOST A UPŘÍMNÉ DOPORUČENÍ VŠEM FANOUŠKŮM VĚRNÉHO ZVUKU A POCTIVÉHO ŘEMESLA.

  – lidský, empatický, profesionální přístup;
  – zajištění několikahodinové konzultace a odborného poradenství;
  – nadstandardní záruční doba se zajištěním pozáručního servisu;
  – příznivé ceny.

  Výsledek předčil očekávání! Profesionálně odvedená práce, která neopomíjí sebemenší detail.

 3. Můžu všem jen doporučit,nechal jsem si repasovat mřížky starých reproduktorů Technics,vypadají úžasně jako originální.
  Děkuji za skvělé odvedenou práci.

 4. pěkný den. Pana Mikyho mohu všem doporučit, svou práci vykonává velmi precizně, vyrábí a oparvuje reproduktory, výrábí celé reprosoustavy na zakázku přesně dle přání zákazníků. S prací pana Mikyho jsme já osobně velmi spokojen ,potřeboval jsem sehnat nové výškové repro k JBL LX55 G které se u nás sehnat nedají, pan Miky je objednal přímo z Belgie .Navíc mi vyrobí nové krycí sitě k repro. Z mé strany plná spokojenost. Rychlé a vstřícné jednání a ochota ve všem poradit to je pan Miky kutil srdcem i duší.

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*