repasování repro-beden

Opravy nefunkčních audio systémů.

Koupili jste audio systém, který přestal fungovat ihned po záruce? Než jej dávat na skládku, tak se nám ozvěte. Váš systém s radostí zachráníme. Většinou v takových případech odejde „pouze“ jedna součástka, takže oprava nemusí být komplexní záležitost. Každopádně když už budeme opravovat Vaší soustavu, tak je vhodnější zkonzultovat případné vylepšení, v čemž je prodloužení životnosti.

Vylepšení stávajících či starých reproduktorů a reprobeden                 (tzv. „repasování“ či „upgradování“)

Nabízíme renovaci starých audio soustav a vylepšení akustiky. Do toho spadá výměna ozvučnic/skelet, např. z plastů na přírodní materiály. Zlepšení reproduktorů na výkonnější (využíváme převážně výrobky značky DEXON, BEYMA, SELENIUM, VISATON a DAITON AUDIO) a upgrade komponentů u základních desek. 

3 komentáře

 1. pěkný den. Pana Mikyho mohu všem doporučit, svou práci vykonává velmi precizně, vyrábí a oparvuje reproduktory, výrábí celé reprosoustavy na zakázku přesně dle přání zákazníků. S prací pana Mikyho jsme já osobně velmi spokojen ,potřeboval jsem sehnat nové výškové repro k JBL LX55 G které se u nás sehnat nedají, pan Miky je objednal přímo z Belgie .Navíc mi vyrobí nové krycí sitě k repro. Z mé strany plná spokojenost. Rychlé a vstřícné jednání a ochota ve všem poradit to je pan Miky kutil srdcem i duší.

 2. Můžu všem jen doporučit,nechal jsem si repasovat mřížky starých reproduktorů Technics,vypadají úžasně jako originální.
  Děkuji za skvělé odvedenou práci.

 3. Firma nabízející široké portfolio služeb v oblasti repasování a výroby reprobeden Maximální vstřícnost k požadavkům zákazníka s nadstandardním výsledkem, s minimálně o třetinu nižší cenou, než u přeprodejců „renomovaných značek“.

  STOPROCENTNÍ SPOKOJENOST A UPŘÍMNÉ DOPORUČENÍ VŠEM FANOUŠKŮM VĚRNÉHO ZVUKU A POCTIVÉHO ŘEMESLA.

  – lidský, empatický, profesionální přístup;
  – zajištění několikahodinové konzultace a odborného poradenství;
  – nadstandardní záruční doba se zajištěním pozáručního servisu;
  – příznivé ceny.

  Výsledek předčil očekávání! Profesionálně odvedená práce, která neopomíjí sebemenší detail.

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*